به آقای الفبا خوش آمدید

ماموریت آقای الفبا

  • کمک به کسب‌وکارهایی است که در حوزه رهبری و مدیریت یا حوزه فناوری اطلاعات سازمانشان دچار آسیب شده‌اند و می‌خواهند در دو حوزه یاد شده با وضوح و اشتیاق بیشتری به روند تجارت خود ادامه دهند.
  • کمک به افرادی است که می‌خواهند با استفاده از یک مربی (کوچ) در حوزه تخصص خود به اهدافشان دست پیدا کنند.
  • آموزش افرادی است که علاقمندند موفقیت را در زندگی خود تجربه نمایند.
  • آموزش سبک بین اللملی رهبری خاکستری و ترویج آن.

در کارمان جدی هستیم

مسئولیت پذیر

همیشه در حال ارتقاء هستیم

خلاقیت

مصمم برخورد می کنیم

کیفیت

هر آنچه درباره رهبری به آن نیاز دارید را یادتان می دهیم

یک رهبر مؤثر می‌داند که انتظارات مدیریت، انجام بازی‌های ماهرانه است، اما سنگفرش آن‌ها رهبری است. هر چیزی را مقدمه‌ای است و اگر خواهان پیشرفت در هر کاری هستیم، باید نکات ابتدایی آن را فراگرفته و راه را برای حرفه‌ای شدن خود هموار نماییم.

کلمه الهام به‌تنهایی یعنی در دل نشستن و در کل به معنی الهام‌دهنده است. جان کلام را بیان کردن به‌طوری‌که در اعضای تیم شوق انجام کاری را پدید آورد، بدون اینکه اجباری در کار باشد را الهام‌بخش می‌گویند.

به عبارت ساده‌تر تیم شما با مشکلی روبرو شده است. شما راه‌کارهایی به آن‌ها ارائه می‌دهید و راه‌کار شما در قلب اعضای تیم نفوذ نموده و آن‌ها را به تلاش برای عملی ساختن آن برمی‌انگیزد و به آن جامعه عمل می‌پوشانند. تبریک می‌گویم شما برای اعضای گروهتان الهام‌بخش بوده‌اید.

فَرَهْمَندی یا کاریزما (به یونانی: χάρισμα؛ تلفظ: «خاریسما») در لغت به معنی جذابیت غیرعادی و دارا بودن صفت‌های ویژه و ممتاز و منحصربه‌فردی است که موردپسند و ستایش تعداد زیادی از انسان‌هاست. جاذبه‌ای فردی که اثری اجتماعی دارد.

بیایید ساده‌تر شروع کنیم با این عنوان که چه چیزهایی به‌تنهایی کاریزما نیستند؛ جذابیت به‌تنهایی کاریزما نیست. وفاداری و دوست‌داشتنی بودن نیز به‌تنهایی کاریزما نخواهد بود. داشتن شور و هیجان نیز به‌تنهایی کاریزما محسوب نمی‌شود.کاریزما حس اعتمادی است که باعث می‌شود اعتباری جاودانه به دست آورید و آرامشی را برای مخاطب شما به همراه داشته باشد.

تفکر خاکستری توانایی نگه‌داشتن دو یا چند فکر مخالف در یک‌زمان است و درعین‌حال می‌تواند راه‌حل و نوع عملکرد به آن موضوع را خلق و در لحظه مناسب آن را به اجرا بگذارد.

تفکر خاکستری قطعاً فکر کردن با شک و تردید نیست و هیچ‌گاه نگاه شکاکانه‌ای در موضوعی را پدید نمی‌آورد. رهبرانی که خود را به تفکر خاکستری سوق می‌دهند، هیچ‌گاه قضاوت نمی‌کنند و تمرکز آن‌ها فقط بر روی حل مشکلات است، چراکه معتقدند فقط رهبران کسب‌وکار با تفکر خاکستری می‌توانند بدون گمراه کردن کسی، به‌صورت صادقانه برای ارائه یک ایده جدید پیش‌قدم شوند.

رهبر سبک خاکستری از تفکر خاکستری استفاده می‌کند لذا شخصی که این نوع تفکر را سرلوحه خود قرار می‌دهد، قطعاً شک و تردید در آن راه ندارد و هیچ‌ نگاه شکاکانه‌ای را پدید نمی‌آورد. رهبرانی که خود را به سبک و تفکر خاکستری سوق می‌دهند، هرگز قضاوت ننموده و تمرکز آن‌ها فقط بر روی حل مشکلات است.

رهبر سبک خاکستری نه‌تنها وضعیت موجود را بر اساس تفکر خاکستری به چالش می‌کشد؛ بلکه خلاقیت را در میان گروه رواج می‌دهد و آنان را تشویق می‌کند تا راه‌های جدیدی برای انجام کارها و فرصت‌های جدید برای یادگیری بر محور عقلی خود پیدا کنند. 

برای کمک به شما اینجا هستیم

از طریق خلاقیت صحیح ، صداقت و نوآوری

برخی از مشتریان ما

0
سال
0+
اعضای تیم
0
شهر
0k
دنبال کننده

اعضای هیأت مدیره

اعضای اصلی هیأت مدیره آقای الفبا که تلاش بسیاری برای راه اندازی این وب سایت کشیده اند

محمدعلی عاشوری
محمدعلی عاشوریرهبر و بنیانگذار
سیده سپیده جزایری
سیده سپیده جزایریمسئول روابط عمومی

فروشگاه آقای الفبا

محصولات ما

بیشتر بدانید

سوالات متداول